وضعیت کاربـران

۱ مشاهده کردند
۱ در حال مشاهده هستند
۱ در آینده مشاهده میکنند
۰ فعلا متوقف کردند
۰ رها کردند
۰ مشاهده نمیکنند

Berserk

تعداد قسمت نامشخص
تاریخ پخش سه شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۶۸
تاریخ پایان نامشخص
نوع
وضعیت
زمان پخش نامشخص
امتیاز مانگا آپدیت 10 / 8.6

گاتس ، که به عنوان شمشیرزن سیاه شناخته میشه ، به دنبال پناهگاهی برای خودش و زنشه که به خاطر علامت شیطانی روی گردنشون مورد حمله ی نیروهای شیطانی قرار گرفتن . و همچنین به دنبال انتقام از مردی که اونو به عنوان یه قربانیه نامقدس لکه دار کرده . پشتیبانی شده تنها توسط قدرت فراانسانیش که از کودکی سختش در کنار مزدوران بدست اورده ، یه شمشیرغول آسا ، یه دست مصنوعی آهنی . گاتس باید در مقابل سرنوشت غم انگیزش تقلا کنه ، همه اینها با وجود این که در حال مبارزه با خشمیه که ممکنه اونو از انسانیتش خالی کنه .

اخطار : این مانگا مخصوص مخاطب بزرگسال است ، از آنجایی که شامل محتوای //مستحجن و گرافیک خشن ( گُور ، خون ، تجاوز و غیره ). برای مخاطب با قلب ضعیف مناسب نیست. ?

نمونه اولیه چپتر 1998 برنده جایزه ای شد . ( که در این مقاله نمی گنجد |: اطلاعات بیشتر در google.com )

رتبه دهی و نــقد

0
0 نفر
5
4
3
2
1
هیچ رتبه و نقدی برای این موضوع ارسال نشده است
 • roronoam1994
 • espenta
 • Malja
 • BooM
 • Parsa. Sm

مانگا های مشابــه

 • Boss in School

  Boss in School

  ست یک مبارز متولد شده بود. اما به خاطر قولش با مادرش، تصمیم می گیرد حتی در دفاع از خود از جنگ پرهیز کند… همه چیز تغییر می کند وقتی پدرش می میرد و او را با یک پیام تنها می گذارد: «دیگه نزار کسی تو رو کتک بزنه».

 • دانلود مانگای فارسی Midnight Secretary

  Midnight Secretary

  کایا ساتوزوکا یه منشیِ با استعداده که تو کارش رو دست نداره، به خاطر همین وقتی به عنوان منشیِ شخصی توما کیوبی، مدیر عامل پیچیده‌ی توما فودز مشخص شد هیچ احساس خاصی نداشت. قاطع بودن رئیس جدیدش برای رد کردنش اصلا بهمش نمیریزه و حتی وقتی راز پشت رفتار زنندشو کشف می‌کنه قدمای بلندتری بر میداره…رئیسش یه خون‌آشامه! اما ایا وقتی کایا به راحتی به نصفه‌شب و برنامه‌ریزی “قرارهای شام” رئیسش عادت میکنه، شایستگی فوق‌العادش می‌تونه زمانی که نگاه ذوب کننده‌ی کیوهی به سمتش می‌چرخه به دادش برسه!؟

 • دانلود مانگای فارسی اوبل Übel Blatt

  Ubel Blatt

  وقتی تیغه‌ی سیاه کشیده شد، همه کسایی که توی مسیرش بودن رو از بین برد…! خواسته کوینزل، پسرک مرموز و کاربر شمشیر که توی استفاده از اون مهارت خارق العاده ای داره چیه؟ مبارزه با “لنسز خائن” که گمان میشد توسط هفت قهرمان شکست خورده، شروع شد–و در پایان جنگ، فقط حقیقتی تکان دهنده در میان دریای خون باقی میمونه

 • Temen De Gushi

  داستان، درباره ی دختر دبیرستانی ای به اسم qiu tong و آشنا شدن اون با sun jing هست، و این که چجوری عشق‌ بین این دو نفر شکل میگیره…

  ارائه شده توسط تیم رینکا