Dear Benjamin

Dear Benjamin

ایساک قبل از اینکه در دوران نوجوانی خود تبدیل به یک امگا شود، همیشه به عنوان یک بتا زندگی کرده بود. 4 سال قبل، با یک آلفای سلطه گر رابطه داشت، و این تنها تجربه اش به عنوان یک امگا بود. بعد از ان، ایساک امگا بودن خود را پنهان میکرد، و به عنوان یک […]
 • اطلاعات
 • قسمت ها
 • دست اندرکاران
 • نقد
 • مرتبط
اطلاعات محصول

اطلاعات جانبی

تعداد قسمت نامشخص
تاریخ پخش نامشخص
تاریخ پایان نامشخص
وضعیت
زمان پخش نامشخص
امتیاز ناول آپدیت 10 /

خلاصه داستان

ایساک قبل از اینکه در دوران نوجوانی خود تبدیل به یک امگا شود، همیشه به عنوان یک بتا زندگی کرده بود. 4 سال قبل، با یک آلفای سلطه گر رابطه داشت، و این تنها تجربه اش به عنوان یک امگا بود. بعد از ان، ایساک امگا بودن خود را پنهان میکرد، و به عنوان یک بتا مغازه گل فروشی ای را اداره میکرد، یک روز فلیکس، الفایی متکبر اما بسیار زیبا به مغازه اش می آید…

یک قرارداد ناعادلانه بین فلیکس، یک مرد خطرناک مرتبط با مافیا و یک فروشنده اسلحه معروف، و ایساک، امگایی که از گذشته اش فرار میکند و تنها ارزویش زندگی به عنوان یک بتای معمولی است، امضا میشود.

وضعیت کاربـران

۱ مشاهده کردند
۱ در حال مشاهده هستند
۰ در آینده مشاهده میکنند
۰ فعلا متوقف کردند
۰ رها کردند
۰ مشاهده نمیکنند
دست اندرکاران

مترجم ها

 • hena
 • ادیتورها

 • hena
 • کلینرها

 • hena
 • رتبه دهی و نــقد
  3
  4 نفر
  5
  4
  3
  2
  1
  • hena

   سلام. مترجم ناول هستم. میخواستم یه چیزی بهتون بگم. همونطور که میدونین این ناول کره ای هست و یه مانهوا هم داره. نسخه انگلسیه ناول تا چپتر 2 اومده و یه ساله مه اپدیت نداشته چون مترجم ندارن. پس من این ناول رو از نسخه اصلی یا همون کره ای ترجمه میکنم. خواستم اطلاع بدم.

  • Hadiss

   سلاممم ممنون و خداقوووت بابت ترجمه خوبتون یعنی چپتر های بعدیش هفتگی آپ نمیشه

  • bahararef

   ممنون بابت ترجمه خیلی روان و عالیه:) حقیقتاً خیلی خوب تونستین از پس ترجمش بربیاین با توجه به اینکه زبان اصلی ناول کره‌ایه. من که از این ناول خوشم اومده، .به نظرم داستانش خوب پیش میره. فقط یه سوال داشتم: این ناول کلاً‌ چند چیپتره؟ و اینکه اگه روزهای آپش مشخصه بگین لطفاً

  • momo_13

   ممنون از مترجم دوستش دارم امیدوارم بقیه ش زودتر اپ بشه

  مشاهده همه نقدها
  دست اندرکاران
  • Wine and gun

   آلبارینو اسیب شناسی بود که در پزشکی قانونی وستلند کار میکرد. او مجرد بود و شخصیت شوخ طبعی نیز داشت که گاهی با همکارانش برای نوشیدن مشروب بیرون می رفت درست مثل هر پزشک پزشک قانونی دیگر.البته به جز یک موضوع: او یک قاتل سریالی روانی بود که هیچکس از ان باخبر نبود مدت ها بود که آلبارینو یک زندگی معمولی، خسته‌کننده، یکنواخت و بدون هیجان داشت، از خانه – به اداره پزشکی قانونی – به صحنه جنایت ( صحنه جنایت خودش یا شخصی دیگر). تا اینکه یک روز، یک قاتل سریالی روانی دیگر به طور ناخواسته هدفی را که او سه ماه برای کشتنش برنامه ریزی کرده بود کشت‌.با خراب شدن برنامه بسیار دقیقش، او عصبانی شد و تصمیم گرفت برای تحریک عصبانیت انیکی قاتل خودش دست به کار شود.

  • The return of the lord god

   خلاصه :

   شاهزاده سقوط کرده، بای لیز_این، بخاطر تلاش خود برای معکوس کردن زمان و مکان برای نجات پادشاهی سقوط کرده اش، به یک سیستم ابعادی متصل شده و میزبان هوش مصنوعی ای به نام S419M شد.

   از آن پس زندگیش دستخوش تغییر شد: پرش جهانی، تغییر چهره ی مداوم و کبودی شدن در عرض چند ثانیه. رفتن به دنیاهای باستان، مدرن، آینده و پس از آخر الزمان، ماشینی، جنگ های خونی، خدایان و شیاطین، جاودانه ها …

   قدرت ذهنی او روز به روز بیشتر و قدرتمندتر میشد و آماده ی برگشتن به زمان و مکان خود بود. اما به طور غیر منتظره ای ماموریتی مخفی در سطح خدا را راه انداخت: بازگشت پادشاه خدایان. او باید قبل از بازگشت به دنیای اصلی خود این ماموریت را انجام دهد!اگر میدانست چگونه باعث راه انداختن آن شده ، از آن دوری میکرد.

   ……………………………………………………………….

   تعداد چپتر: 317چپتر

  • NEED TO PROPOSE TO SEVEN MEN WHAT TO DO!

   خلاصه:

   چو مو یون برای تبدیل شدن به یک ستاره در JJWXC به داستان “قلمرو شیطانِ” خود تکیه کرده بود، اما اصلا انتظار آن را نداشت که او، بعد از نوشتن هفت موقعیت و داستان ذهنی و سوءاستفاده از آن هفت داستان ذهنی تا سر حد مرگ، به آن کتاب لعنتی تناسخ پیدا کند!

   این سیستم روی دستبند دیگه چه چیز لعنتی‌ایه؟

   و اینکه “یا باید از هفت مرد خاستگاری کنی و یا زیر دست این هفت مرد طعم مرگ غم‌انگیزی را بچشی” دیگه چه چیز لعنتی‌ای بود؟

   من تنها میخواستم برای ارضاء علایق و خواسته‌های بد خود یک رمان بنویسم، وگرنه واقعا چه کسی هست که بخواهد با یک دسته سگ دیوانه و سادیسمی درگیر شود؟

   (JJWXC : یا Jinjiang Literature City, یه سایت به زبان چینی برای پخش و اشتراک‌گذاری رمان‌های انلاین.)

   ………………………….

   تعداد چپتر: 279 چپتر + اکسترا

  • Forced to Marry the Enemy Prince

   خلاصه:

   شیان شنگ فردی جذاب و در عین حال بیمار بود. به این ترتیب، در نوجوانی برای زنده ماندن او را به شکل یک دختر درآوردند و به عنوان یک شاهزاده خانم بزرگ شد.

   یک روز دو کشور در حال جنگ بودند و اوضاع وخیم بود. او به سمت دیوار شهر دوید تا به برادر بزرگترش امید دهد، اما ولیعهد کشور دشمن او را دید.

   چشمان تیزبین و نافذ او از بین ده ها هزار سرباز گذر کرد و بر چهره ظریف شیان شنگ فرود آمد.

   با پیمان ازدواج در ازای صلح، دو کشور در نارضایتی بودند.

   ولیعهد کشور شمالی با چشم طمع به شیان شنگ نگاه کرد و قول داد به محض اینکه این زیبارو در آغوشش باشد، جنگ را متوقف کند.

   خانواده سلطنتی کشور جنوبی نگران و مضطرب بودند. «شما سعی می کنید یک شاهزاده را به دست آوردید!»

   برای صلح موقت، شیان شنگ با ولیعهد کشور دشمن ازدواج کرد. او گفت که حال جسمی خوبی ندارد و بهانه ای برای توقف و کامل نکردن ازدواج‌اش آورد.

   با این حال، ولیعهد، ژان لو، سرسخت بود و ظاهراً می خواست شیان شنگ را در همان دیدار اول، زنده ببلعد.

   ولیعهد روز به روز بیشتر و بیشتر به شیان شنگ فکر می کرد زیرا نمی توانست طعم او را بچشد.

   …………………………………

   تعداد چپتر: 106 چپتر + 2 اکسترا