وضعیت کاربـران

۰ مشاهده کردند
۰ در حال مشاهده هستند
۰ در آینده مشاهده میکنند
۰ فعلا متوقف کردند
۰ رها کردند
۰ مشاهده نمیکنند

Shaman

تعداد قسمت ۳۴
تاریخ پخش نامشخص
تاریخ پایان نامشخص
نوع
زمان پخش نامشخص
امتیاز مانگا آپدیت 10 / 7.0

مواد شیمیایی مرگ بار، موش های آزمایشگاهی، جهش های ژنتیکی و یه پرونده ی مرگ مشکوک. کاهن ها–کسانی که میتونن مرده ها رو ببینن و باهاشون سر و کار دارن. یکی از اونها گاهی جاسوسی دختری را میکنه– دختری که برادر ناتنی اش بر اثر خفگی مرده.~~~~~روستایی وجود داره که یک خونواده قدرتمند کاهن در اون زندگی میکنن. کاهن ها یا سفیدند: متعادل کننده ی زندگی و نابودی تاریکی با طلسم. یا سیاه: از تاریکی های دیگر تغذیه میکنند.جوهوی از زمان اون “حادثه” با خودش در تعارض بود. از ترس گذشته اش، تو زندگی از تمام قدرتهای معنوی دوری میکرد. برخلاف اینکه با قدرت کاهنی به دنیا اومده بود، سعی میکنه مثل یه آدم معمولی زندگی کنه..تا وقتی که مجبور میشه با واقعیت روبرو شه. و تصمیمی مبنی بر اینکه آیا مهری که قدرت های مرموزش رو کنترل میکنه رو بشکنه یا نه، با این ریسک که میدونه. قدرت هاش قابل کنترل نیستن…و ممکنه جون خیلی ها رو بگیره…آیا جوهوی میتونه بر شیاطین درونش غلبه کنه؟

رتبه دهی و نــقد

0
0 نفر
5
4
3
2
1
هیچ رتبه و نقدی برای این موضوع ارسال نشده است
 • لیستی جهت نمایش موجود نمی باشد

مانگا های مشابــه

 • Boss in School

  Boss in School

  ست یک مبارز متولد شده بود. اما به خاطر قولش با مادرش، تصمیم می گیرد حتی در دفاع از خود از جنگ پرهیز کند… همه چیز تغییر می کند وقتی پدرش می میرد و او را با یک پیام تنها می گذارد: «دیگه نزار کسی تو رو کتک بزنه».

 • دانلود مانگای فارسی Midnight Secretary

  Midnight Secretary

  کایا ساتوزوکا یه منشیِ با استعداده که تو کارش رو دست نداره، به خاطر همین وقتی به عنوان منشیِ شخصی توما کیوبی، مدیر عامل پیچیده‌ی توما فودز مشخص شد هیچ احساس خاصی نداشت. قاطع بودن رئیس جدیدش برای رد کردنش اصلا بهمش نمیریزه و حتی وقتی راز پشت رفتار زنندشو کشف می‌کنه قدمای بلندتری بر میداره…رئیسش یه خون‌آشامه! اما ایا وقتی کایا به راحتی به نصفه‌شب و برنامه‌ریزی “قرارهای شام” رئیسش عادت میکنه، شایستگی فوق‌العادش می‌تونه زمانی که نگاه ذوب کننده‌ی کیوهی به سمتش می‌چرخه به دادش برسه!؟

 • دانلود مانگای فارسی اوبل Übel Blatt

  Ubel Blatt

  وقتی تیغه‌ی سیاه کشیده شد، همه کسایی که توی مسیرش بودن رو از بین برد…! خواسته کوینزل، پسرک مرموز و کاربر شمشیر که توی استفاده از اون مهارت خارق العاده ای داره چیه؟ مبارزه با “لنسز خائن” که گمان میشد توسط هفت قهرمان شکست خورده، شروع شد–و در پایان جنگ، فقط حقیقتی تکان دهنده در میان دریای خون باقی میمونه

 • Temen De Gushi

  داستان، درباره ی دختر دبیرستانی ای به اسم qiu tong و آشنا شدن اون با sun jing هست، و این که چجوری عشق‌ بین این دو نفر شکل میگیره…

  ارائه شده توسط تیم رینکا