مانگای فارسی ناروتو - Naruto

وضعیت کاربـران

۰ مشاهده کردند
۰ در حال مشاهده هستند
۰ در آینده مشاهده میکنند
۰ فعلا متوقف کردند
۰ رها کردند
۰ مشاهده نمیکنند

Naruto

تعداد قسمت ۷۰۱
تاریخ پخش شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۷۷
تاریخ پایان یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
نوع
زمان پخش نامشخص
امتیاز مانگا آپدیت 10 / 8.8

ناروتو (به ژاپنی:ナルト، به انگلیسی: Naruto) یک مانگا محبوب و پرطرفدار در سبک شونن است نویسنده و هنرمند آن ماساشی کیشیموتو است. اولین چیتر مانگا ناروتو در سال 1997 تحت عنوان Naruto Pilot Chapter (چیتر آزمایشی) نوشته شد و با استقبال خوبی روبرو شد و به چیتر صفر معروف شد مانگا اصلی از سال 1999 در شماره چهل و سوم هفته‌نامهٔ شونن جامپ به چاپ رسید و چاپ آن تاکنون ادامه دارد. و تاکنون بعد از 15 سال با 67 جلد هنوز در حال ادامه است ناشر مانگا در ژاپن شویشا (Shueisha) است و ناشر خارجی که بسیار شناخته شده و یکی از بهترین ناشران انیمه و مانگا است شرکت Viz Media میباشد.

درون‌مایه داستان ناروتو بیشتر دربارهٔ نینجاهای دارای قدرت‌های مافوق طبیعی و استفادهٔ آنها از چاکرا برای جنگیدن است.

شخصیت اصلی این ماجرا نینجایی نوجوان و پر شر و شور به نام ناروتو اوزوماکی است که تلاش دارد توجه و احترام اطرافیانش را نسبت به خود جلب کند. بزرگ‌ترین آرزوی وی این است که روزی هوکاگه (بالاترین مقامی که یک نینجا می‌تواند در کونوها، وطن ناروتو به‌دست‌آورد) شود. روز به روز به محبویت مانگا ناروتو افزوده میشد (مانگا ناروتو در اروپا و آمریکا بسیار محبوب تر بود و چندین سال رتبه پرفروش ترین مانگا در کشورهای خارجی را داشت ولی در ژاپن معمولا جزوء چهار مانگای اول است و تاکنون نتوانسته مانگای وان پیس را شکست دهد با این حال با آمدن مانگا بلیچ این دو مانگا به زیر کشیده شدند) استودیوهای زیادی با هم در رقابت بودند تا حق امتیاز مانگا را خریداری کنند یکی از این استودیو ها، استودیو مطرح Toei Animation بود در نهایت استودیو پیروت (Studio Pierrot) توانست امتیاز کامل مانگا را خریداری کند.  و از سه اکتبر 2002 انیمه ناروتو از شبکه تی وی توکیو (TXN TV Tokyo) شروع به پخش شدن شد پس از 5 سال نمایش در 8 فوریه 2007 در 220 قسمت سری اول این انیمه به پایان رسید نکته جالب اینجاست که سری دوم که به ناروتو شیپودن (Naruto Shippuden) معروف است در 15 فوریه شروع به پخش شد و حتی یک هفته هم از پخش این انیمه قطع نشد و این نشان می دهد این انیمه بسیار پر بیننده بوده این سری نیز تاکنون در حال پخش است و گفته شده در سال 2016 به پایان خواهد رسید و سری بعدی به نام ناروتو اکیپودن شناخته خواهد شد البته فعلا این یک شایعه بیشتر نیست و هنوز تایید نشده است.

رتبه دهی و نــقد

0
0 نفر
5
4
3
2
1
هیچ رتبه و نقدی برای این موضوع ارسال نشده است
 • mani
 • nothing
 • Smasra
 • DubArt

مانگا های مشابــه

 • Boss in School

  Boss in School

  ست یک مبارز متولد شده بود. اما به خاطر قولش با مادرش، تصمیم می گیرد حتی در دفاع از خود از جنگ پرهیز کند… همه چیز تغییر می کند وقتی پدرش می میرد و او را با یک پیام تنها می گذارد: «دیگه نزار کسی تو رو کتک بزنه».

 • دانلود مانگای فارسی اوبل Übel Blatt

  Ubel Blatt

  وقتی تیغه‌ی سیاه کشیده شد، همه کسایی که توی مسیرش بودن رو از بین برد…! خواسته کوینزل، پسرک مرموز و کاربر شمشیر که توی استفاده از اون مهارت خارق العاده ای داره چیه؟ مبارزه با “لنسز خائن” که گمان میشد توسط هفت قهرمان شکست خورده، شروع شد–و در پایان جنگ، فقط حقیقتی تکان دهنده در میان دریای خون باقی میمونه

 • Temen De Gushi

  داستان، درباره ی دختر دبیرستانی ای به اسم qiu tong و آشنا شدن اون با sun jing هست، و این که چجوری عشق‌ بین این دو نفر شکل میگیره…

  ارائه شده توسط تیم رینکا
 • Lumine

  یه گرگینه‌ی تنها به اسم لومینه با پسری به اسم کودی ملاقات میکنه و بادیگاردش میشه. لومینه هرکاری میکنه تا کودی بهش اعتماد کنه و باهاش دوست بشه و کودی هم سعی میکنه اونو از خودش دور نگه داره ولی زندگی اون دوتا کم کم عوض میشه و حالا وقتشه خودشون یه فکری بکنن.

  ارائه شده توسط تیم رینکا