Human Lost: Ningen Shikkaku

وضعیت کاربـران

۰ مشاهده کردند
۰ در حال مشاهده هستند
۰ در آینده مشاهده میکنند
۰ فعلا متوقف کردند
۰ رها کردند
۰ مشاهده نمیکنند

Human Lost: Ningen Shikkaku

تعداد قسمت نامشخص
تاریخ پخش نامشخص
تاریخ پایان نامشخص
نوع انیمه
زمان پخش نامشخص
امتیاز مای انیمه لیست 10 /

انیمه ی سینمایی Ningen Shikkaku

«برای من یه زندگی شرم‌آور بود»
توکیو 2036، انقلابی در عرصه پزشکی حاصل شد که به کمک آن مرگ رو شکست دادند… با استفاده از نانو چیپ‌های داخلی و سیستمی به نام S.H.E.L.L که آنها رو کنترل می‌کرد، بشریت دیگر از هیچ بیماری‌ای رنج نمی‌برد، برای درمان جراحات به درمان نیازی ندارند و یک عمر 120 ساله عاری از هرگونه بیماری برایشان تضمین شده است.
این سیستم اجتماعی کامل هنوز مشکلات پیچیده‌ای برای ملت ژاپن ایجاد می‌کند: اختلافات حل نشده اقتصادی، فساد اخلاقی حاصل از نامیرا بودن، آلودگی زیستی قبرها و پدیده «از دست رفتن انسانیت» که طی آن افرادی با اراده خود از شبکه خارج می‌شده و ناقص می‌شوند.
ژاپن در دو راهی دو آینده بالقوه بالا و پایین می‌شود: تجدید تمدن یا نابودی آن. یک آلودگی اتمسفری فضای خارج ازمسیر 16 را پوشانده و این مسیر رو محدود کرده است. یوزو اوبا که به عنوان شخصی بی‌کار و معتاد زندگی می‌کند، به مردی مرموز به نام ماسائو هوریکی ملحق می‌شود که در کشمکش میان باند‌ها در منطقه مسیر 7 که پر از مردمانی با زندگی مرفه بود، نقش داشت و وارد یک مبارزه خشونت آمیز می‌شود.
وقتی یوزو با یک فرد مبتلا به از دست رفتگی انسانیت مواجه می‌شود، زندگی یوزو توسط دختری به نام یوشیکو هیراگی که توانایی‌های مرموزی داشت و عضو آژانس ضد گمشده HILAM بود نجات داده می‌شود، و متوجه می‌شد خود او نیز دارای قدرت‌های فراطبیعی‌ است. پستی و مرگ، زندگی و امید. ضربه‌ای ناگهانی به وسیله سرنوشت، مردی که خود را شکست و فریاد می‌کشید. خشم، غم، ترحم. از پا در آمده توسط یاس و اشک‌های تلخ. یوزو اوبا توسط خودش به یک شیطان تبدیل شد. یک از دست رفتگی انسانی… یا کسی که خودش رو می‌شناسه ؟

نام های دیگر : No Longer Human

این مووی حاوی صحنه های خشونت آمیز و فحاشی میباشد (+17)

ارتباط انیمه ای

اقتباس نامشخص
دنباله نامشخص
فصل پیشین نامشخص

اطلاعات جانبی

تولید کننده
پروانه دهنده
استادیو

کارکترها و صدا پیشه گران

عوامل سازنده

رتبه دهی و نــقد

0
0 نفر
5
4
3
2
1
هیچ رتبه و نقدی برای این موضوع ارسال نشده است

دانــلود زیرنویس

مبلغ هر زیرنویـس غیر رایگان ۱۲۰۰ تومـان میباشـد
  زیرنویسی برا این پست ارسال نشده است

دانــلود انیــمه ( هارد ساب )

مبلغ هر انیــمه غیر رایگان ۰ تومـان میباشـد
  هارد سابی برا این پست ارسال نشده است
 • لیستی جهت نمایش موجود نمی باشد

انیمه های مشابــه

 • Ryuu to Sobakasu no Hime

  داستان درمورد دختریه که مادرش رو توی بچگی از دست میده و بعد از اون خیلی از همه فاصله میگیره، این دختر عاشق خوندنه ولی اعتماد به نفس پایینی داره به همین دلیل توی یه اپلیکیشن یه شخصیت خیالی با اسمی جدید از خودش می‌سازه و شروع میکنه به خوندن و اونجا خیلی معروف میشه، بعد یه مدت برای همه این سوال پیش میاد که پشت این شخصیت چه کسی وجود داره

 • Made in Abyss: Retsujitsu no Ougonkyou

  خلاصه داستان:
  به طور مستقیم بعد از اتفاقات فیلم سوم، این انیمه ماجراجویی‌های رگ، ریکو و ناناچی رو در لایه ششم، پایتخت بازنگشتگان، پوشش میده.

 • Monster (2004)

  خلاصه ی داستان:
  کنزو تنما یک جراح مغز و اعصاب خبره ی ژاپنیه که در کشور آلمان زندگی میکنه و در یکی از مجهز ترین بیمارستان های این کشور مشغول به کاره. رئیس این بیمارستان پدر زنِ اونه و با استفاده از این رابطه ی خانوادگی اون روز به روز ترفیع میگیره و موقعیت شغلی بهتری پیدا میکنه. اما پدرزنش بخاطر سیاست های بیمارستان، به طور عادلانه با بیمار ها رفتار نمیکنه و تنما رو تحت فشار قرار میده که همیشه جونِ کسی رو نجات بده که مقامِ مهم‌تری داره. اما روزی که تنما جونِ یک پسر بچه رو نجات میده، زندگیش تغییر میکنه. قتل های زنجیره ای زیادی در آلمان اتفاق میفتن و تنما به دنبال حل معمایی بزرگ، ماجراجویی خطرناکی رو شروع میکنه.

 • Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (

  Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 2nd Season

  فصل دوم از انیمه‌ی Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e.